KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156292
nr 1415 6292
Stina Tirén
(1886-1951), Sverige
Oljemålning, Gärdesgård. Signerad. Olja på duk, 70x58, yttermått inklusive ram: 90x79 cm
Stina Tirén, svensk målare född i Stockholm 1886, död 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:53:13
26/8 17:50:44
500 kr
27/8 07:51:56
Stina Tirén
Läs mer om Stina Tirén